Mikołajkowe niespodzianki w ośrodkach PKL na Gubałówce, Solinie, Górze Parkowej i Górze Żar – nie mogło nas tam zabraknąć

6 grudnia kilka minut po północy sanie świętego Mikołaja wylądowały na Kasprowym Wierchu. To tu na najsłynniejszej górze w kraju Mikołaj rozpoczął wizytację ośrodków PKL, a następnie z workiem pełnym prezentów udał się w dalszą drogę, by najmłodszym dostarczyć na czas świąteczne upominki.

Tak jak obiecywaliśmy wyruszyliśmy tropem Mikołaja do kilku ośrodków PKL. Nasze kamery towarzyszyły Mikołajowi na Górze Parkowej w Krynicy Zdrój oraz na najmłodszej atrakcji turystycznej Grupy PKL jaką jest ośrodek PKL Solina. Czadowe spotkanie na górze Jawor obok zapory Solina przeniosło wszystkich w magię bieszczadzkich legend. A spotkanie z Czadem Mikołajem i jego rusałkami pozwoliło wszystkim na świąteczną zadymę w sercu Bieszczad.

Świętująca swoje 85 urodziny Góra Parkowa zapraszała w ten weekend na retro mikołajki.

Można było powrócić do przeszłości i sięgnąć do pięknych retro tradycji. To był dzień pełen atrakcji gdzie wspólnie wraz z Mikołajem i setkami turystów odpalono iluminację przepięknej choinki oraz zainaugurowano otwarcie Parku Światła. Ten dzień w ośrodku turystycznym Grupy PKL był niezwykły i przeniósł nas w czasie do lat 30. XX wieku.

Przemierzając za Mikołajem setki kilometrów powstał film na który teraz wszystkich zapraszamy.

Mamy nadzieję że po obejrzeniu relacji z ostatniego weekendu w Ośrodkach PKL znajdą Państwo czas przez cały okres zimy aby odwiedzić te miejsca i zachwycać się nie tylko pięknymi widokami polskich gór, ale przede wszystkim nacieszyć oczy magiczną Krainą Światła na Gubałówce czy Ogrodem Światła na Górze Parkowej. Czas szybko płynie ale mamy nadzieję jeszcze zdążyć na Gubałówkę i pokazać Wam najwyżej w Polsce usytuowaną Krainę Światła.

PRZEWIŃ W GÓRĘ