TATRA hotel z klasą najwyżej położony w Polsce

Hotel TATRA znajdujący się  w malowniczej dzielnicy Cyhrla w Zakopanem to najwyżej położony hotel w Polsce – mieści się na wysokości 1080 m n.p.m.  To wymarzone miejsce na romantyczny wyjazd lub rodzinne wakacje. Niesamowite widoki górskich szczytów zapierają dech w piersiach, a położone w dolinie Zakopane pozwala gościom chłonąć pozytywną energię z tatrzańskiej przyrody oraz gwarantuje wiele rozrywek.

Hotel może poszczycić się wyjątkowo bogatą ofertą atrakcji, dzięki którym goście mogą aktywnie spędzić czas. Stylowa strefa relaksu, basen z systemem hydromasażu, jacuzzi oraz masaże pozwalają na pełne odprężenie i relaks po całym dniu górskich wrażeń. Pomyślano również o najmłodszych gościach – właśnie dla nich obok głównego basenu znajdziemy płytki brodzik.

Wnętrza hotelu są przestronne, komfortowe i gustownie urządzone. Mamy w nich do czynienia z łączeniem elementów tradycyjnych z nowoczesnymi, a architektura obiektu wpisuje się w styl zakopiański. Każdy pokój wyposażony jest w duży panoramiczny telewizor oraz elegancko urządzoną łazienkę z kabiną prysznicową.

Na fanów bowlingu czeka klimatyczna sala z dwutorową kręgielnią oraz stołem bilardowym. Na sali znajduje się również drink-bar, a każdy przygotowany przez barmanów drink to prawdziwe „dzieło sztuki”.  Szefowie kuchni w szczególny sposób dopieszczają gości. W menu można znaleźć zarówno potrawy lokalne, ryby, dziczyznę i wiele wyśmienitych dań. Serwowane przez nich w formie bufetu śniadania oraz obiadokolacje stanowią  zbilansowane posiłki przyrządzane z najlepszych i najświeższych produktów, z kolei cukiernik troszczy się o to, by podniebienia gości uraczyć niezapomnianymi słodkościami. Przyjemność, wynikająca ze spożywania posiłków, potęgują wspaniałe widoki rozpościerające się z okien jadalni, gdzie mamy doskonały punkt obserwacji Tatr zarówno polskich, jak i słowackich.

Link do strony internetowej Hotelu Tatra znajdziecie tutaj

PRZEWIŃ W GÓRĘ